Tanie linie lotnicze słyną z zaskakująco niskich ofert i ciekawych promocji. Dlatego ich popularność wciąż rośnie, a osiąga maksimum w czasie świąt i okresów wakacyjnych, gdyż wtedy widać największe zainteresowanie i poszukiwanie niskich cen biletów lotniczych, tanich hoteli i ciekawych miejsc na spędzenie wczasów. Dlatego Wizz Air postanowił wyjść naprzeciw swoim odbiorcom i stworzył specjalny klub, w którym dzięki uczestnictwu ceny biletów będą jeszcze tańsze. Do 15 kwietnia za niecałe 10 euro każdy pasażerem może wstąpić do członkostwa Xclusive club. Płatność za bycie w klubie odbywa się raz na rok i można jej dokonać przez Internet.

Wizzair Promocja

Dzięki członkostwo można zaoszczędzić nawet do 10 euro na jednym przelocie. Jako uczestnik klubu pasażer jako pierwszy będzie dowiadywał się o planowanych ofertach, stąd może dokonać rezerwacji biletu lotniczego, jeszcze zanim inni pasażerowie usłyszą o ofercie. Z obniżonych cen może skorzystać ponadto jeszcze 9 osób , którzy wybierają się na wczasy z klubowiczem. Dlatego rodzina, znajomi, dzieci (oprócz niemowląt) także będą odczuwać profity posiadania karty uczestnictwa w klubie Wizz Air.

Jeśli planujemy w najbliższym czasie podróże warto zalogować się na stronie Wizz Air i wstąpić do klubu. Wizz Air oferuje wiele ciekawych kierunków w Europie i na świecie, dlatego z tak bogatej oferty z pewnością pasażerowie wybiorą coś dla siebie.

Wizz Air słynie z obsługi Europy środkowo-wschodniej, południowej Skandynawii, południowej Irlandię oraz niektórych regionów Wielkiej Brytanii, Beneluksu, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch. W 2008 roku Wizz Air przechodził znaczny kryzys i notował ujemny bilans, który był wyjątkiem w jego całej historii. Spadek był spowodowany działalnością na Ukrainie i w Bułgarii. W Polsce w najnowszych rankingu zajmuje drugie miejsce wraz z Ryanairem, zaraz po naszym narodowym przewoźniku Locie. W Polsce ta linia lotnicza obsługuje najważniejsze lotniska jak Katowice, Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawa, Gdańsk . Minusem tych linii jest fakt, że bardzo trudno się z nimi skontaktować. Jest to możliwe głównie telefonicznie lub na stronie internetowej, którą stworzyli klienci Wizz Airu.

Najnowsze promocje tej linii dotyczą przede wszystkim biletów lotniczych do Niemiec, które kupując na stronie Wizz Air a także płacąc przelewem zakupimy za 19 złotych. Pasażerowie mogą polecieć do Lubeki, Hahn, Dortmundu i Kolonii. W promocji są także w takiej samej cenie bilety do Malme.

Wizzair Promocja