Wizz airO walorach francuskiej stolicy nie trzeba nikogo przekonywać. Paryż to miasto mody, wspaniałej kuchni, kultury europejskiej i wspaniałych zabytków. Paryż uważany jest za miasto ekskluzywne, stąd warto poszukać tanich lotów a także hoteli w przystępnej cenie. Taką możliwość dają nam linie Wizz air, które oferują tanie loty do Paryża z Gdańska i Poznania. Bilety lotnicze kupimy już w cenie 38 złotych. Wizz air zapewnia także dojazd z lotniska Paryż Beauvais do hotelu czy centrum miasta. Do Paryża w niskich cenach z wizz air polecimy także z nowego lotniska w Modlinie. Modlin dzięki wiele promocjom już niebawem ma szanse stać się kolejną stolica taniego latania. Już niebawem zostaną otwarte loty z portu lotniczego w Lublinie. Na nowym lotnisku możemy spodziewać się połączeń Ryanaira a także linii wizz air. Ryanair będzie latał do Londynu a także oferuje bilety lotnicze do Dublina. Wizz air natomiast sprzedaje bilety lotnicze do Oslo a także oferuje brytyjską stolicę.

Port lotniczy w Poznaniu

Popularność tanich lotów bardzo dobrze wpłynęła na polskie porty lotnicze. Przede wszystkim rozwijają się mniejsze porty regionalne. Ostatnio siódmą rocznicę pobytu w Poznaniu świętował Ryanair. Przewoźnik od 2005 roku sprzedaje bilety lotnicze, a pierwszy tani lot odbył się do Londynu Stansted. Obecnie Ryanair oferuje aż 12 połączeń. Z tej okazji rozdał także mnóstwo biletów po kilka złotych, dzięki czemu znów pozytywnie wpłynął na ruch pasażerski lotniska Poznań- Ławica. Z Poznania jako pierwszy loty zagraniczne zaoferował Sas i do tej pory wciąż rozwija swoją siatkę połączeń. Z Poznania możemy uderzyć na różne kierunki. Między innymi kupimy bilety lotnicze do Barcelony a także do Alicante, Rzymu i Madrytu.

Port lotniczy w Gdańsku

Lotnisko Gdańsk- Rębiechowo pod koniec wakacji odniósł spektakularny sukces. Ilość zapełnionych miejsc na pokładach samolotów wyniosła ponad 80 procent. Lotnisko doczekało się sporo nowych połączeń. Z Gdańska można linią Lufthansa polecieć do Singapuru, tylko z jedną przesiadką. Przesiadka odbywa się w porcie lotniczym we Frankfurcie. Z Gdańska dzięki ofercie Lotu a także przedstawicieli taniego latania możemy kupić tanio bilety lotnicze do Londynu, Sztokholmu, Oslo, Stavanger, a także Dortmundu.